środa, 22 października 2014

Cobalt

Na początek mały news...:) Dostałam akredytację na Fashion Week w Łodzi ! :) :) :) Możecie się już powoli nastawiać na obszerną relację z pokazów, na pewno Was to nie ominie :). Już nie mogę się doczekać...a Wy? :)
Co do stylizacji to zahaczyłam o jeden z najmodniejszych trendów tej jesieni, czyli kobalt (w tym wypadku kombinezon Mohito). W zasadzie ten kolor już od kilku sezonów jesienno-zimowych nie opuszcza wybiegów i regałów sklepowych, więc na pewno większość z Was wyszpera coś z zeszłych lat w swoich szafach,a ja szczerze do tego zachęcam. Kobalt świetnie komponuje się z czernią, złotem czy szarym, a co najważniejsze dodaje charakteru każdej stylizacji :).
Niestety mało zdjęć ze względu na to, że i ja i mój fotograf zostaliśmy niesympatycznie wygonieni z parkingu Tesco. Niestety nasze tłumaczenia i powoływania się na ustawę nic nie dały, najwidoczniej panowie ochroniarze nie do końca znają się na przepisach i zbyt poważnie podchodzą do swojej pracy, no ale cóż...Chcieli nam utrudnić życie, więc im się to skutecznie udało. W świetle ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych każdy ma prawo fotografować budynki z zewnątrz zarówno prywatne jak i publicznie, generalnie miejsca ogólnodostępne. Czy parking nie jest miejscem ogólnodostępnym? Jak widać nie dla wszystkich tak jest. W każdym bądź razie gdyby Wam kiedyś przyszło do głowy robić zdjęcia pod Tesco to stanowczo odradzam. Post ze specjalną dedykacją dla panów ochroniarzy z Tesco w Poznaniu:). Pozdrawiam!

kombinezon/jumpsuit-Mohito
buty/boots-Reserved
naszyjnik/necklace-Reserved
pierścionek/ring-Apart
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...