poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Multicolor Set

Hej! Jak się macie w ten upalny dzień? :) Znacie jakieś sposoby na ochłodę poza lodami i zimnym prysznicem?;) Szczerze mówiąc chyba mi się wyczerpały wszystkie pomysły, wspomożecie radą? Ale ja się cieszę, że wreszcie zawitało do nas lato, a Wy? Tym bardziej, że najbliższy weekend zamierzam spędzić na plaży w Sopocie. :) Aż nie mogę się doczekać!:)
Co do stylizacji, to oczywiście kolorowo, letnio i wygodnie. Total look Mohito, w dodatku upolowany na wyprzedaży za grosze. :) Jest tak jak być latem powinno, czyli soczyście, wesoło i wielokolorowo. Idźcie za moim przykładem i nie bójcie się ostrych barw, zwłaszcza, że jedną z ich zalet jest wizualne odmładzanie. Jaskrawe kolory zazwyczaj dobrze komponują się z każdym typem cery, zwłaszcza przy cerze opalonej. Jest tylko jeden mankament tych barw - działają jak lep na owady, ale jeśli nie przeszkadzają Wam siadające na Was motyle, to nie macie czego się obawiać. :)
Chwytajcie letnie promienie dopóki jeszcze są i bawcie się dobrze!:) A ja może pójdę po lody, hmm...truskawkowe czy czekoladowe? :)
 top-Mohito
spódnica/skirt-Mohito
buty/shoes-Reserved

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...