wtorek, 16 maja 2017

Sea :)

Woooow, ale długo mnie tu nie było! Wiem, wiem...powiecie obiecanki-cacanki..."A miała tyle postować..."Mam świadomość, że w blogowaniu liczy się przede wszystkim systematyczność, ale serio dużo się u mnie działo. W międzyczasie zostałam magistrem, dużo pracowałam i trochę podróżowałam :). Ale już wracam do Was z nowym postem prosto znad Bałtyku :).
Na wycieczkę wybrałam się w majówkę, a jak pamiętacie pogoda nas wtedy nie rozpieszczała. Było tak lodowato, że nie byłam w stanie Wam pokazać całej stylizacji. Mam nadzieję, że to Wam wystarczy:). Mój zestaw to głównie kolor pastelowo szary. Połączyłam go z bielą, która świetnie się z nim komponuje. Zwracam szczególną uwagę na bardzo popularne obecnie spodnie z pęknięciami. To świetna opcja po godzinach. Można je łączyć z eleganckim koszulami, kardiganami, ale także ze sportowymi bluzami. Możliwości jest bardzo wiele.
Jeśli chodzi o samą wycieczkę, to odwiedziłam Trójmiasto. Zahaczyłam o kilka fajnych miejsc z jedzeniem i obfotografowałam najpiękniejsze zakątki. Podczas pobytu nasunęła mi się myśl, że co jak co, ale nigdzie nie ma tak pięknych plaż jak w Polsce <3. Polecam :)
Stylizacja/Stylization:
płaszcz/coat - New Look
top - H&M
spodnie/trousers - Zara
sweter/sweater - Reserved
szal/shawl - Sinsay
torba/bag - Wittchen
buty/boots - Deichmann


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...